На Черкащині створене відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Днями за участю голови райдержадміністрації Володимира Клименка та голови районної ради Валентини Алєксєєвець, проведено збори сільських голів району. Рішенням зборів створено Чигиринське районне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад і затверджено Положення про нього.

Про це пише «Нова Доба».

Основними завданням районного відділення визначено:

надання допомоги органам місцевого самоврядування у прийнятті ними ефективних рішень щодо комплексного розвитку села, сприяння органам місцевого самоврядування у підвищенні згуртованості громад, нарощення потенціалу їхнього саморозвитку на основі ефективного використання внутрішніх активів, розвитку партнерства між громадами, підприємницькими структурами, органами влади;

сприяння реалізації програм, проектів і заходів, спрямованих на підвищення професійної компетентності працівників сільських рад району;

розв’язання місцевих проблем як безпосередньо, так і через Асоціацію.

Володимир Клименко зауважив, що районне відділення є єдиним представником Асоціації у районі, тому його діяльність буде спрямована на відстоювання інтересів територіальних громад Чигиринщини на рівні області та держави в питаннях регіонального розвитку.

Керівником районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад обрано сільського голову с. Вершаці Ніну Чубин. До складу правління ввійшли 5 сільських голів: Світлана Король (с.Суботів), Віктор Харченко (с.Тіньки), Олена Легоняк (с.Медведівка), Роман Златковський (с.Худоліївка), Галина Григора (с.Зам’ятниця).

Голова районної ради Валентина Алєксєєвець висловила впевненість, що Чигиринське відділення ВАССР активно та успішно працюватиме і стане акумулятором ідей, натхненником втілення прогресивних починань та задумів.

Фото http://novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *