На Черкащині створять Центр соціальної реабілітації для людей з інвалідністю

Одним із напрямків українсько-німецької співпраці в Черкаському районі визначили створення Центру соціальної реабілітації для людей з інвалідністю. Цей проект реалізують представники німецької релігійної організації «Друзі України» спільно з українською ГО «Добра звістка», яку очолює родина Перепелиць, інформують Сільські обрії.

Скористатися послугами Центру зможуть особи з інвалідністю, які проживають в місті Черкаси, а також жителі Черкаського району.

–         Ніні в Україні ще недостатньо зроблено для інтеграції в суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями, тож створення подібного Центру – це один крок в цьому напрямі, а також в поглиблені нашої співпраці, – зауважив голова ГО «Друзі України» Дітріх Вольфарт під час зустрічі з керівництвом Черкаського району.

Фінансуватиметься цей проект коштом німецької релігійної общини. Приміщення, яке планують переобладнати під Центр, знаходиться в місті Черкаси. Від владців Черкаського району представники німецького міста Гота просять сприяння в організації логістики для людей з інвалідністю з населених пунктів Черкаського району.

Фото Народна думка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *