На Черкащині створили 60 пунктів обігріву

З 17 січня в Черкаській області запрацювали 60 пунктів обігріву, інформує обласне управління ДСНС України.

Зазвичай пункти обігріву розгортаються, коли температура повітря знижується до -20°C. Теперішні погодні умови, попри сніг та невеликий мороз не вимагають відкриття пунктів обігріву, але, враховуючи нестійку мінливу погоду та можливе ускладнення метеорологічної ситуації, було прийнято рішення їх відкрити в усіх районах області.

Передусім вони розташовуватимуться на базі територіальних центрів соціального обслуговування. Також будуть відкриті додаткові пункти обігріву в лікувальних закладах.

У цілодобовому режимі будуть працювати 38 пунктів обігріву, інші – 12 годин. Звернутися до пунктів обігріву може будь-хто, а не лише люди без постійного місця проживання. Кожен відвідувач зможе не лише погрітися, а й отримати першу допомогу, за необхідності у переважнній більшості пунктів запропонують також гарячий чай.

Ознайомитися із переліком та адресами пунктів обігріву можна на сайті Управління ДСНС у Черкаській області http://ck.dsns.gov.ua/ua/Punkti-obigrivu.html

У випадку ускладнення обстановки, підпорядкованими підрозділами Управління ДСНС, в області будуть розгорнуті додаткові, мобільні та пересувні пункти обігріву.

Фото Topkonotop

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *