На Черкащині синоптики обіцяють помірне тепло

За прогнозом, на поточному тижні погоду Черкащини формуватимуть повітряні маси із заходу. Спостерігатиметься помірне тепло: вночі 0-6º, вдень 6-12º тепла. Істотних опадів в цей період не прогнозується, проте 2 та 3 березня можливий невеликий дощ.

Інформує Черкаська ОДА.

Середньодобові температури на початку березня становитимуть 5-6º тепла, а це на 8-9º вище норми і можна асоціювати з початком квітня.

Весняне тепло, яке спостерігалося останніми днями призвело до різкого танення снігів, руйнування льодоставу та різкого підйому рівнів води 23-25 лютого на річках області.

Загальний підйом рівнів води над передводопільними відмітками становив: на р. Велика Вись в районі гідропосту Ямпіль – 1,48 м, на р. Тясмин с. Велика Яблунівка – 88 см, на р. Рось в м. Корсунь-Шевченківський – 65 см, на р. Гнилий Тікич в Лисянці – 46 см, на р. Золотоношка в м. Золотоноша – 43 см, на р. Супій в с. Піщане – 41 см. Вода вийшла на заплаву на р. Гнилий Тікич шаром 32 см, на р. Велика Вись – шаром 30 см.

За гідрологічним прогнозом Українського гідрометцентру, на річках триватиме розвиток весняного водопілля з виходом і утримання води на заплаві, без загрози негативних наслідків.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *