На Черкащині тривають перевірки легальності пасажирських перевезень

Про вже проведену роботу говорили днями на засіданні під головуванням заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, пише “Прес-Центр”.

В управлінні Укртрансбезпеки області звітують, що з початку року виявлено 115 порушень законодавства нелегальними перевізниками. За ними складено 97 актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час перевезень пасажирів. 18 протоколів про адміністративні правопорушення направлені до суду і два з них уже вирішилися на користь держави. Лише минулого тижня виявлено 4 порушення з пасажирських перевезень.

– Ми тісно працюємо з ліцензованими перевізниками, втім наше завдання, передовсім, – перевірка та виявлення нелегальних, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Оскільки останні, працюючи поза законодавчим полем, завдають збитків, насамперед, легальним перевізникам, перешкоджаючи їхній нормальній діяльності. Ми завершили перші перевірки, які проводили разом з представниками Укртрансбезпеки у Черкаській області, Нацполіції, фіскальної служби, управління Держпраці області та інших. На часі – підготовка до наступних. Працюватимемо там, де найбільша концентрація нелегалів. Відповідну інформацію маємо. Звісно, є низка факторів, що не дають нам якісно проводити заплановану роботу. Але над їх подоланням зараз працюємо спільно з профільним управлінням та готуємо відповідний лист до Мінінфраструктури.

Фото http://pres-centr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *