На Черкащині у 15 населених пунктах запровадили роздільне збирання сміття

У межах реалізації Стратегії регіонального розвитку області та обласної програми охорони довкілля,  впроваджено роздільне збирання відходів від населення в 6 містах обласного підпорядкування та поступово запроваджується в населених пунктах 9 районів. Зокрема, Городищенського, Катеринопільського, Кам’янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Монастирищенського, Смілянського Черкаського, Чигиринського).

Між тим, на 2018 рік очікується фінансування з обласного бюджету в сумі 5,3 млн грн.

Це дасть змогу збільшити відсоток впровадження роздільного збирання ТПВ в населених пунктах області, розповіла начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева.

Також на 2018 рік затверджено видатки з місцевих бюджетів в обсязі 3,9 млн грн у м. Черкаси, м. Ватутіне, м. Сміла, Городищенському, Жашківському, Катеринопільському, Смілянському, Тальнівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському, Христинівському районах, Жашківській міській ОТГ. Станом на початок червня фактично використано близько 1 млн грн у Тальнівському, Черкаському, Чорнобаївському, Христинівському районах та ОТГ м. Жашків.

Фото Високий Замок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *