На Черкащині відкрили академію футболу

22 листопада 2016 року у селі Білозір’я було урочисто відкрито навчально-оздоровчий комплекс Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області.

Про це повідомляє прес-служба “Черкаського Дніпра”.

З вітальними словами до громади звернулися президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, міський голова Черкас, почесний президент ФК «Черкаський Дніпро» Анатолій Бондаренко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, народний депутат України Сергій Рудик, сільський голова Білозірської сільської ради Володимир Міцук, Голова Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва Черкаської області, перший віце-президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул.

DSC_1090 DSC_1126

Голова академії футболу Сергій Лашкул провів для численної представницької делегації екскурсію по новозбудованому об’єкту. Почесні гості та ЗМІ оглянули кімнати гуртожитку для вихованців академії, спортивний зал, роздягальні, конференц-зал, тренерську кімнату, тренажерну залу, офісні та інші побутові приміщення.
DSC_1219

Представникам громадськості та ЗМІ було повідомлено, що об’єкт споруджено за підтримки ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл», акціонерів цього товариства – Федерації футболу України та чеської компанії  «Трейд Спорт Промоушн», а також інших приватних інвестицій.

Президенту корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимиру Лашкулу було вручено відзнаку Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною та почесну відзнаку від Федерації футболу України.

DSC_1393

Перед матчем між командами початкових груп підготовки Академії перший символічний удар по м’ячу здійснив голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Серед почесних гостей заходу були також присутні президент Професіональної футбольної ліги України Сергій Макаров, члени виконкому Федерації футболу України, голови регіональних федерацій футболу.

DSC_1400

Президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» В.Г.Лашкул:Звичайно, таке масштабне будівництво не просто здійснити в умовах економічної кризи, АТО на сході України та у зв’язку із  цими подіями не надто активної допомоги влади. Ми розраховували вже з 1 вересня розпочати навчання в Академії, але, на жаль, введення в експлуатацію комплексу було відтерміновано”.

Введення в експлуатацію об’єкта – інвестиція у виховання здорових, спортивних та успішних дітей, які з часом зможуть відстоювати футбольну честь не лише області, а й усієї країни».

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко: Я із великою цікавістю оглянув навчально-оздоровчий комплекс. Потрібно у кожному населеному пункті мати такі спорткомплекси і спортивні майданчики як у селі Білозір’я. Цього потребує майбутнє нашої нації. Гідним прикладом  наслідування для вихідців із Черкащини – є Володимир Григорович Лашкул, який разом із сином опікується проблемами села, вкладає власні кошти в його розбудову”.

Фото http://ckdnipro.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *