На Черкащині відкрили два ЦНАП у 2017 році

У 2017 році розширено мережу центрів надання адміністративних послуг на 2 центри. Загалом в області створено та функціонує 31 ЦНАП, повідомляє “Інфоміст”.

Перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАПи, розширено з 180 до 215 послуг, зокрема додалися послуги з державної реєстрації громадських формувань і соціального характеру.

З початку 2017 року через мережу ЦНАП надано більше 248 тис. адміністративних послуг. З метою покращення якості надання адміністративних послуг для працівників ЦНАП і представників органів місцевого самоврядування, у  2017 році,  організовано та проведено 7 семінарів. Ведеться робота щодо створення Єдиного регіонального порталу адміністративних послуг на обласному рівні, що забезпечить надання суб’єктам звернення адміністративних послуг (по можливості) в електронному вигляді.

До кінця цього року заплановано запустити Єдиний регіональний портал адміністративних послуг з пілотним ЦНАПом. У 2018 році заплановано створення ще 18 ЦНАПів при об’єднаних територіальних громадах області, а також здійснити підключення всіх ЦНАПів до Єдиного регіонального порталу адміністративних послуг.

Фото Leopolis.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *