медичний працівник

На Черкащині відзначили найкращих медиків

Найкращих медиків відзначили на Черкащині. Урочистості до їхнього професійного свята учора відбулися в обласній філармонії. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської ОДА.

Черкаські лікарі отримали подяки та грамоти від Міністерства охорони здоров’я України, Черкаської ОДА й облради. Очільник області подякував також медикам, які допомагають бійцям у зоні АТО, а також виходжують їх тут. Вісьмом таким Юрій Ткаченко вручив відзнаки «Холодний Яр».

– Я вдячний нашим медикам за роботу в непростих умовах, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Медична галузь уже давно потребує реформування. Брак фінансування, на жаль, пригальмовує цей процес. Але ми все ж втілюємо локальні проекти, аби показати іншу якість медичного обслуговування. Це – і створення електронної черги й електронних карток пацієнтів у кардіоцентрі, під’єднання до цієї бази нашої «швидкої», і добудова довгоочікуваного Перинатального центру, і «пілот» із реформування медицини в Золотоніському районі тощо. Звісно, для роботи лікарям потрібна мотивація. Ці питання ми лобіюємо на рівні держави.

До професійного свята почесне звання «Заслужений лікар України» присвоїли лікарю-кардіологу Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги Людмилі Маренич.

Джерело: novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *