На Черкащині виділять більше 11 млн грн на житлові програми

У 2017 році бюджет Черкаської області виділить близько 11,4 млн грн на житлові програми для учасників бойових дій в зоні АТО. Як стало відомо Domik.ua , в 2017 році в Черкаській області з місцевих бюджетів виділять понад 11,4 млн грн на надання пільгових житловихкредитів учасникам АТО. Про це повідомив директор Черкаського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Паливода.

За словами чиновника, в міському бюджеті Черкас передбачено 9,6 млн грн на пільгове кредитування учасників АТО і членів їх сімей. При цьому, в обласному бюджеті Черкаської області виділено 970 тис. Грн на пільгові кредити для учасників АТО. Також 380 тис. Грн на кредити для придбання житла передбачено в міському бюджеті Сміли, а 444 тис. Грн – в бюджеті Умані.

Чиновник нагадав, що в Черкаській області також діє програма пільгового кредитування молоді, яку реалізує Держмолодьжитло. У 2017 році органи самоврядування Черкаської області передбачили 3,89 млн грн на пільгове молодіжне кредитування. Кошти на такі кредити в поточному році передбачені в місцевих бюджетах Черкаської області, міст Черкаси, Умань та Золотоноша.

Фото http://sobes.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *