На Черкащині визначалися з пріоритетами у відборі соціальних проектів

Пріоритетні напрямки на оголошення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій визначили сьогодні в ОДА. За ними неурядовим організаціям надаватиметься цільова безповоротна фінансова допомога з обласного бюджету у 2017 році.

Про це інформує Черкаська ОДА.

Комісія з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка визначила 5 пріоритетних напрямів на оголошення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій. Зокрема:

– навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності;

– соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні;

– діяльність у сфері культури, туризму, популяризація української мови і народних традицій;

– популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

– сприяння становленню та розвитку дітей.

IMG_3909Сергій Овчаренко також відзначив, що проекти, які матимуть системний довготривалий ефект, будуть пріоритетними при конкурсному відборі.

” Маємо отримувати реальний результат від тих заходів, які підтримуватимемо нашими грантами, – зауважив заступник очільника області. – Для цього у нас передбачене й належне фінансування проектів. В бюджеті для цього виділено 850 тисяч гривень. Цьогоріч підтримуватимемо проекти, максимальна вартість яких сягатиме до 100 тисяч гривень. Тобто вдвічі більша, ніж торік. Втім це не значить, що ми не розглядатимемо заявки меншої вартості. Головна вимога до проектів – це їхня ефективність на місцях”.

Також комісія вирішила провести конкурс та оголосити його у місячний термін (30 календарних днів) після затвердження розпорядженням облдержадміністрації пріоритетних напрямів та суми бюджетних коштів, що спрямовуватимуться на зазначені цілі.

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу у 2017 році буде опубліковано на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (рубрика «Сприяння розвитку громадянського суспільства»).

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *