У Шполі проведуть конкурс краси «Красуня Шполянщини-2017». Відбудеться він 17 лютого, повідомляють у Шполянській міській раді.

Повідомляє “Про Все”.

Директор міського Будинку культури Леся Осадчук переконана, що для молоді потрібні такі заходи, де учасниці можуть продемонструвати свій талант та свою красу.

“Я теж брала участь у такому змаганні і розумію ці відчуття. Тому хочу відновити знову конкурс краси «Красуня Шполянщини», – говорить Леся Осадчук. – Торік він пройшов «на ура»! А цьогоріч ми повинні провести його ще масштабнішим, цікавішим і більш видовищним”.

За умовами конкурсного відбору на інтернет-сторінку «Красуня Шполянщини» претендентки завантажили свої світлини і розповіли про себе. В результаті голосування користувачів соцмереж до фіналу дійшло 11 учасниць. Це дівчата віком 15-20 років з міських шкіл, Матусівської школи та багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області.

Дівчата продемонструють не лише свою зовнішність, а й свій талант – приміром, одним із конкурсів буде дефіле на тему «Молодь за мир», а оцінюватиме конкурсанток високоповажне журі.

Фото http://provce.ck.ua/