На Черкащині визначили кращих футболістів

На основі пропозицій футбольних команд, фахівців та профільних комітетів обласної Федерації футболу кращими у 2016 році визнано:

Повідомляє “Про Головне” із посиланням на “Чемпіон”.

lobov3Футболісти
1. Лобов Олександр – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин
2. Янчук Сергій – «Базис» Кочубіївка
3. Грицай Віталій – ФК «Шевченків край» Городище

shherbina
Воротарі
1. Щербина Володимир – ФК «Уманьферммаш» Умань
2. Дейнеко Євген – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин
3. Панченко Євген – «Лідер» Золотоніський район

kalinich
Захисники
1. Калініч Андрій – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин
2. Мачульський Сергій – ФК «Уманьферммаш» Умань
3. Каплюченко Федір – «Базис» Кочубіївка

lobovНапівзахисники
1. Лобов Олександр – «ЛНЗ-Лебедин»Лебедин
2. Грицай Віталій – ФК «Шевченків край» Городище
3. Казанюк Олександр – «УТК-Ятрань» Уманський район

janchuk_2

Нападники
1. Янчук Сергій – «Базис» Кочубіївка
2. Вакуленко Антон – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин
3. Степанов Петро – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

Бомбардир Чемпіонату області (вища ліга)
Янчук Сергій – «Базис» Кочубіївка – 16 м’ячів

khripchenkoБомбардир Першості області (1 ліга)
Хрипченко Андрій – «Мошни» Мошни – 21 м’яч

grechanijТренери аматорських команд
1. Гречаний Василь – «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин
2. Дегтярьов Анатолій – ФК «Уманьферммаш» Умань
3. Янчук Сергій – «Базис» Кочубіївка

foshhijАрбітри обласних змагань
1. Фощій Юрій – Черкаський район
2. Цибулько Сергій – Канів
3. Цибулько Євгеній – Канів

shlonchakАсистенти арбітра обласних змагань
1. Шлончак Семен – Черкаси
2. Білорус Михайло – Черкаси
3. Шланчак Володимир – Городище

derenjukТренери дитячо-юнацьких спортивних закладів
1. Деренюк Юрій – ДЮСШ № 1 м. Умань
2. Борисюк Євген – СДЮСШОР м. Черкаси
3. Жало Богдан – ДЮСШ «Дніпро-80» м. Черкаси

tkachenkoВчителі-тренери з футболу загальноосвітніх шкіл
1. Ткаченко Олександр – ЗОШ № 2 м. Ватутіне
2. Гулькова Оксана – ЗОШ № 3 м. Городище
3. Пехітов Микола – ЗОШ с. Березняки, Смілянський район

lashkulМеценати футболу
1. Лашкул Володимир – президент корпорації «МФСО «ФК «Черкаський Дніпро»
2. Полтавець Андрій – директор ТОВ «Лебединський насінневий завод»
3. Осадчий Володимир – директор агрофірми «Базис», Уманський район

emblema_shkoli

Дитячо-юнацькі спортивні заклади
1. ДЮСШ № 1 – м. Умань
2. ДЮСШ «Дніпро-80» – м. Черкаси
3. СДЮСШОР – м.Черкаси

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *