На Черкащині вже з’явився Сьомий Айфон

Житель Черкащини став першим переможцем конкурсу «На що ти готовий заради iPhone 7?» Чоловік вислав організаторам фото свого паспорту, де вказано, що його звати Сім, прізвище – Айфон, а по-батькові – Миколайович.

Як повідомляють організатори конкурсу на сторінці у Фейсбуці, Сім Миколайович Айфон проживає на Черкащині.

Суть конкурсу в тому, що перші 5 людей, котрі змінять своє ім’я та прізвище на Айфон Сім, отримають у подарунок iPhone 7, ціна якого складає близько 24 тисяч гривень.

Однак у мережі з’явилась інформація, що це не єдиний випадок на Черкащині. Група “Чоткий паца” у “Вконтакте” опублікувала фото жителя Золотоніщини, який також зсінив своє прізвище та ім’я заради телефону.

“Молодий хлопець з Золотоноші вирішив взяти участь в акції від однієї з мобільної мережі, на кону якої стояв новий iPhone 7. Для цього необхідно було змінити ім’я на Сьомий Айфон, і вже через пару місяців отримати новий гаджет на руки абсолютно безкоштовно. Сем, в минулому Саша, без роздумів пішов на такий божевільний вчинок”, – йдеться у повідомленні.

Це викликало бурхливий інтересу публіки в соціальній мережі. Дехто пише, що це лише фотошоп, деякі засуджують, а інші стверджують, що це лише самопіар. Чи справді цей хлопець змінив свої дані заради Айфону поки що не відомо. Цю інформацію перевірятимуть організатори конкурсу.

За інформацією “Прочерку” та “Чоткого паци”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *