концерт для прикордонників-строковиків

На Черкащині з концертною програмою для прикордонників-строковиків виступив Академічний ансамбль Держприкордонслужби

Учора на Черкащині артисти Академічного ансамблю пісні і танцю виступили з новою концертною програмою перед військовослужбовцями строкової служби.
Концерт відбувся в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Нова програма ансамблю підготовлена спеціально для молодих і патріотично налаштованих юнаків. Серед номерів багато сучасних та актуальних пісень, низка танцювальних композицій. Музичні твори нікого не залишили байдужими, а тому кожен артист залишав сцену під бурхливі оплески.
Після закінчення концерту усі присутні щиро подякували всьому персоналу ансамблю за чудовий концерт, самовідданість своїй справі, подароване свято та запросили вже найближчим часом завітати до них зі ще одною концертною програмою.

концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків концерт для прикордонників-строковиків

Джерело: dpsu.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *