На Черкащині з’явилася практика фінансування соціальних послуг з обласного бюджету

Уперше на Черкащині впровадження інноваційних соціальних послуг (підтриманого проживання, денного догляду) фінансуватиметься із обласного бюджету. Відповідні зміни внесли депутати обласної ради на черговому засіданні сесії до програми «Турботи». Послуги надаватимуться на базі Благодійної організації «Черкаська мережа».

Інформ прес-служба БО “Черкаська мережа”.

Домогтися такого рішення вдалося завдяки адвокаційній роботі співробітників організації. 50 тисяч гривень з обласного бюджету тепер буде витрачено на послуги, які надаються родинам, яких торкнувся ВІЛ, туберкульоз, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, потерпіли від сімейного насильства.

– В Україні діє Стратегія надання соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України до 2020 року, яка дає можливість надавати допомогу цим категоріям населення з місцевих бюджетів. Приємно, що вперше ця норма почала застосовуватися і в Черкасах. До цього фінансування здійснювалося винятково із Глобального фонду. Однак співфінансування з обласного бюджету забезпечує сталість послуг, – пояснює голова правління БО «Черкаська мережа» Олена Стрижак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *