Юрій Ткаченко.

На Черкащині запрацюють центри допомоги підприємництву

Центри допомоги підприємництву мають запрацювати найближчим часом на Черкащині. Про це вчора під час презентації в черкаській «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій» програми «Соціальне підприємництво» розповів голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Як започаткувати свій бізнес? Де ти можеш бути ефективним? Який є аналіз ринку? – давати відповіді на ці запитання повинен спеціальний центр, – наголосив пан Ткаченко. – Ми маємо домовленості з посольством Польщі про співпрацю, і цьогоріч такі центри має буде відкрито. Зараз звільнятимуться приміщення Національного банку (внаслідок реорганізації його структур на місцях, – ред.) Якщо буде прийнято рішення створити такі центри в регіонах, це дасть можливість навчити підприємців.

Крім того, Юрій Олегович переконаний, що і область, і районні бюджети, які в рамках децентралізації отримали достатньо ресурсів, можуть спрямувати їх на зменшення відсоткової ставки по кредитах.

– У нас діє програма з енергоефективності, і ми вже маємо певний досвід. Впевнений, що, як тільки запрацюють центри допомоги підприємництву, ми зможемо більш ефективно разом із державними, а згодом – і приватними банками, реалізовувати спільні програми, – наголосив Юрій Ткаченко. – Це – чудовий механізм.

Сьогодні банки практично не фінансують стартапи (щойно створені бізнеси), цим займаються майже винятково міжнародні фонди, які готові ризикувати своїми грошима. Юрій Ткаченко висловив сподівання, що з плином часу до програм підтримки підприємців-початківців долучаться і банківські установи.

Джерело: procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *