На Черкащині заробітна плата зросла майже на 25%

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2016 р. становила 4149 грн.

Про це повідомляє “УНН-Центр” із посиланням на  ГУ статистики у Черкаській області.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників установ та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, фінансової та страхової діяльності, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів.

Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,4–2,5 раза.

Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, виробництві електричного устатковання, наданні інших видів послуг, у сфері творчості, мистецтва та розваг, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, операціях з нерухомим майном не перевищувала 70% від середнього рівня по економіці.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–серпень 2016  р. становила 3962 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 24,9%.

Фото mors.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *