На Черкащині боротимуться з жорстокістю до тварин

Рівно за місяць, 15 вересня у Черкасах пройде акція проти жорстокості – цього дня вся Україна пройде єдиним маршем за права тварин на життя. Акція стартує на площі Богдана Хмельницького (о 12-00) та фінішує на Соборній площі (о 14-00).

– Сьогодні все більше людей розуміють, що жорстокість вибірковою не буває –  якщо хтось жорстокий до тварин, чи до дітей, він так само безпощадний і з іншими людьми, хоча так відверто цього і не виявляє – до певного часу. У нас були випадки, коли люди не хотіли скаржитися в поліцію, наприклад, на сусіда по будинку, що стріляв у котів – поки не стикалися з тим, що йому тепер цікавіше стріляти по людях.  Підозрювані у справах, які сьогодні розслідуються поліцією області, що виявляли жорстокість до тварин, так само злостиво ставилися і до своїх сусідів та колег по роботі, – констатує президент черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька.  –  Маршем проти жорстокості ми хочемо привернути увагу людей до того, що наш світ повинен бути добрішим – до усіх, хто у ньому живе, що неможливо безпечно виховувати дітей, якщо ми не докладатимемо зусиль, або зробити цей світ кращим для них і для себе.

Прикро, але у селах і досі вважається нормальною практикою  викинути у ліс або на трасу собаку, який не гавкає – причому, занести його якнайдалі, щоб не повернувся – відповідно, у таких безлюдних місцях тварина просто загине від голоду. Або вбити кота лопатою, бо він тяжко захворів. Саме тому ми хочемо видати для сіл Черкащини просвітницьку літературу – завдяки благодійним внескам, наданим фонду до Всесвітнього дня бездомних тварин. Дякуючи небайдужості директора ІТ-компанії «SPD-Ukraine» Богдана Халяпіна та черкаського підприємця Радислава Ткаченка, ми видамо і поширимо по селах  літературу, яка пояснюватиме, які альтернативи існують жорстоким вчинкам, що є традиційними і над якими люди, можливо, не дуже задумуються – і які наслідки таких вчинків, як моральні, так і правові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *