На Черкащині добудовують перший в області малий груповий будинок

Перший в області малий груповий будинок зводять в селі Собківка на Уманщині. Будівельні роботи добігають кінця, і невдовзі тутешні стіни прихистять посиротілих діток.

Хід робіт перевірив т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький. Днями він перебував в Уманському районі з робочим візитом. Спільно з керівником району Євгенієм Данченком оглянули, як виконують уже внутрішні роботи. У цілому ж на сьогодні тут зведені стіни, перегородки, плити перекриття, зроблена покрівля, встановлені й металопластикові вікна, завершують утеплення фасаду, до будинку провели електрику, каналізацію, водопровід.

Зауважимо, рішення щодо будівництва такого групового будинку за рахунок державної субвенції ухвалили торік у вересні.

IMG-0a0d2da27e87ebabaa4d90cbf551dc7b-V (1)

– На будівництво передбачили понад 7 млн грн субвенції з державного бюджету, – говорить Тарас Висоцький. – Роботи невдовзі завершать і ми сподіваємося у вересні ввести будівлю в експлуатацію. Поява групового будинку дасть змогу перебувати в ньому 10 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, зокрема й з інвалідністю – до влаштування їх у нову родину чи на період пошуку сім’ї, або ж доки вони досягнуть повноліття. Головне, що атмосфера будинку буде наближеною до домашньої, а побут дітей таким, як у звичайній родині, на відміну від проживання у великих інтернатних установах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *