На Черкащині споруджуватимуть багатофункціональні спортивні майданчики

Як розповідає Єрківський голова ОТГ Леонід Польовий, у громаді побудують мультифункціональний спортивний майданчик з поліуретановим покриттям.

– Гарна новина для нашої громади. Свого часу ми подали заявку на область, коли вирішили взяти участь у програмі Президента України Володимира Зеленського «Сто стадіонів». Звичайно, бажаючих учасників відбору було багато, але виграли поки що три, в тому ж числі і ми. Чим цікавий майданчик? На ньому можна буде грати і проводити змагання з волейболу, міні-футболу, баскетболу, гандболу і великого тенісу. Розмітка буде різнокольоровою. Проектну документацію уже виготовлено. Щоправда, окрім неї, для реалізації задуманого треба ще десь 5 мільйонів. Та головне, що громада зацікавлена у реалізації такого проекту. Сподіваємось, що відбір завершимо успішно, − каже Леонід Польовий. – Кошти на цей проект передбачаються із Держбюджету та бюджету Єрківської ОТГ на умовах співфінансування 50 на 50. Для цієї мети передбачено близько півтора мільйона гривень.

Майданчик заплановано розмістити на території Єрківської школи імені В’ячеслава Чорновола.

Додамо, що такі майданчики (за 50% співфінансування із Держбюджету) споруджуватимуть також у Золотоноші та Кам’янці. Загалом Черкаській області на будівництво мультифункціональних майданчиків у липні виділили 5,7 мільйонів гривень субвенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *