На Черкащині відбулася виставка живопису «Дні-Про»

В обласному художньому музеї – акварельна експозиція: 92 роботи художників з України, Литви, Молдови, Польщі, Чехії, Японії.

Серед учасників багато молодих авторів, які тільки починають свій шлях у мистецтві і з великим натхненням працюють у царині акварельного живопису. Інформує “Голос України

– Через різноманітні техніки, – розповідає куратор виставки черкаська художниця Тетяна Куліш (на знімку ліворуч), – такі, як лесування, по-мокрому, alla-prima, експериментальні технічні прийоми з використанням солі, маскувальної рідини тощо, розкривається авторське бачення та відчуття навколишнього світу. За творами авторів можна прочитати їхні уподобання та любов до певних жанрів та мотивів: пейзажу, зображення квітів, тварин, натюрморту, тематичної композиції, абстракції. Акварель – витончене мистецтво, й опановувати його нюанси можна все творче життя.

Крім суто мистецького спрямування виставки, художники своїми творами привертають увагу суспільства до довкілля, зазначила директор художнього музею Ольга Гладун. Зокрема, до екологічного стану головної водної артерії України – Дніпра. І в цьому також важлива й актуальна складова міжнародного проекту “Дні-Про”

Фото надано обласним художнім музеєм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *