На Черкащині визначили кращого спортсмена липня

Кращого спортсмена місяця за підсумками спортивних досягнень у липні 2019 року визначили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Про це повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

Претендували на відзнаку четверо спортсменів: майстер спорту України з гімнастики спортивної Назар Чепурний, майстер спорту міжнародного класу з гімнастики спортивної Ілля Ковтун, майстер спорту України з легкої атлетики Валерія Іваненко та майстер спорту України з велоспорту Віталій Новаковський.

Черкаські гімнасти продемонстрували відмінні результати на XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який у липні приймала столиця Азербайджану Баку. Назар Чепурний здобув 3 золоті та 1 срібну медалі, а Ілля Ковтун 4 золоті та 1 срібну медаль.

Велосипедист Віталій Новаковський вдало виступив на відкритому чемпіонаті України з багатоденної гонки критеріум- фінал з велосипедного спорту (шосе) посівши два 1 місця та 1 третє місце.

Золото чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів з  у метанні молоту здобула легкоатлетка Валерія Іваненко з переможним результатом 65метрів 83 сантиметри.

За рішенням комісії звання кращого спортсмена Черкащини у липні 2019 року виборола Валерія Іваненко, яка згідно таблиці визначення рейтингу олімпійських видів спорту в Україні здобула 500 балів.

Спортсменку та її тренера Олександра Іваненка відзначать грошовою винагородою відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *