На Черкащині запустили проект із проведення лісових уроків

Для привернення уваги шкільної молоді до питань збереження та примноження лісів, працівники Кам’янського лісгоспу, спільно з освітянами, запустили проект із проведення так званих «лісових уроків».

Метою таких уроків є розвиток природничої свідомості учнів, краще розуміння школярами природи і свого місця в ній, покращення культури поведінки та правил безпеки у лісі.

Перше таке заняття було проведено досвідченими фахівцями Кам’янського лісгоспу у Тимошівській  загальноосвітній  школі I-III ступенів імені Кароля Шимановського для учнів шкільного лісництва. На уроці було розглянуто питання дотримання правил пожежної безпеки на природі. Учням ще раз нагадали правила безпечного відпочинку в лісі і розглянули можливі наслідки недотримання таких правиль – а це, наразі, дуже важливе питання напередодні літніх канікул.

Урок проводився не в формі звичайного заняття, де школярі слухають нудні лекції, а навпаки – лісівники провели з дітьми цікаву інтерактивну розмову, дали відповіді на всі запитання, що турбували учнів, та надали практичні поради з власного досвіду.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *