На Черкащині жінка влаштувала акцію зі стерилізації котів

У Городищі місцева жителька розпочала акцію із кастрації котів і кішок. Про це пані Лариса повідомила у Facebook. Жінка сама оплачуватиме процедуру. Сподівається, що таким чином зможе зменшити випадки вбивства тварин, – повідомляє ВІККА.

“Це акція для тих, у кого сльози на очах, коли кошенят треба топити, або закопувати в землю живими, – каже Лариса. – Що таке кастрація для котів: він не криє кішок і запаху від нього немає, він так само ловить мишей, як і ловив до цього. Для кішки: коли в неї “її” дні, які бувають 3-4 рази в рік, – сусідських котів не буде у вас у дворі на всіх квітниках. Кастрація і стерилізація буде для ваших котиків безкоштовна”.

Акція стосується і вуличних котів. Тоді людям, які їх приносять, необхідно почекати, поки тварина вийде з наркозу.

В місяць волонтерка може оплатити 15-20 кастрацій. Вік котів – з 7 місяців до 9 років. Перед операцією тварини 6 годин не повинні нічого їсти, тільки пити воду. Всі інші питання охочих просять ставити безпосередньо лікарці, яка робитиме операцію: 0985510618, Лілія.

“Для мене потрібне фото вашої кішки до і після операції, також, чи ви лікарем задоволені. Я дуже сподіваюся, що буде достатньо людей, які не хочуть топити кошенят”, – додає пані Лариса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *