На Черкащині цьогоріч може з’явитися ще 25 шкільних автобусів

Програму “Шкільний автобус” продовжили до 2020 року. Таке рішення прийняли депутати Черкаської обласної ради, пише видання “ВиЧЕрпно“.

Протягом 2015-2016 навчальних років більше 8,6 тис. учнів та понад 1,6 тис. педагогів Черкащини стовідсотково забезпечені підвезенням шкільними автобусами. Проте потреба у нових атвобусах все ще є, тому цю проблему знову підняли на сесії облради.

На прес-конференції заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна пояснила причину продовження програми:

– Це пов’язано з тим, що в області на сьогоднішній день функціонує 238 малокомплектних шкіл, з яких в 6 школах навчаються до 10 учнів, в 57 школах — близько по 40 осіб. Скоро буде поставати питання оптимізації навчальних закладів, тому програма «Шкільний автобус» актуальна як ніколи.angl

За умовами програми, до 2020 року планується придбати 50 шкільних автобусів. До кінця 2016 року за рахунок співфінансування місцевого та обласного бюджету (50% на 50%) хочуть закупити 25 шкільних автобусів.

– Ми сподіваємося, що до кінця реалізації програми буде придбана необхідна кількість автобусів для повного забезпечення якісних освітніх послуг в сільських школах — говорить Оксана Сімушіна.

Додамо, що з 2003 року Черкащина придбала 176 шкільних автобусів, які зараз підвозять школярів до місць навчання і додому. За минулий рік з’явилося ще 7 автобусів.

Фото з сайту “ВиЧЕрпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *