На Черкащині відкриють храм Святого Миколая (АНОНС)

День Святого Миколая, 19 грудня, розпочнеться в Чигирині урочистою літургією в новозбудованому храмі Святого Миколая, пише видання “ГромЧе“.

– Будівництво храму майже завершено. І саме 19 грудня о 9 годині відбудеться перша літургія, – повідомив під час запису програми «Країна, яка нам потрібна» на ОДТРК «Рось»священник Української Православної Церкви (Київського Патріархату) Володимир Педько.snykolay-636x477

На відкриття новозбудованої церкви чекають гостей з усієї України, адже цього дня у козацькій столиці розпочнеться Фестиваль Святого Миколая. Цей захід, за попередніми оцінками організаторів, має зібрати у Чигирині кілька тисяч туристів. А щоб повернути українців до духовних цінностей, програма фестивалю якраз і розпочнеться із літургії в храмі Святого Миколая.

– Вже звідти Святий Миколай разом із дітьми та всіма цікавими вирушить до власної Резиденції, яку відкриють у резиденції Богдана Хмельницького. Тут він впродовж двох днів спілкуватиметься з усіма охочими, даруватиме «миколайчики», а головне – даватиме настанови на наступний рік, – розкриває деталі Володимир Педько.

Фестиваль у козацькій столиці триватиме два дні. Для дітей тут облаштують крижану гірку, організують розважальну програму. Залучатимуть малечу і до допомоги воїнам АТО.

Дорослих же порадують численні майстер-класи, ярмарок від майстрів та частування.

Детальніше про те, як долучитися до свята можна дізнатися за телефоном: +38(063) 979-97-43. Питання можна надсилати на електронну пошту: tyrryh@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *