На Черкащині впроваджуватимуть революційний освітній проект

Нестандартний захід зібрав цими вихідними у Харкові освітян з усієї країни! Всеукраїнська освітня (не)конференція EdCamp відбувалася впродовж 9-10 квітня та стала майданчиком для геніальних ідей та обміну досвідом. Особливу увагу освітянської спільноти привернув проект, котрий планують реалізувати на Черкащині вже у цьому році, пише “ГромЧе“.

–  Українська Академія Лідерства торік вперше відкрила свої двері для кращих з кращих випускників та студентів країни. Заклад, що працює нині у Пущі Водиці, став дивовижним освітнім експериментом. Втілити його наважились видатні українці, серед яких: Святослав Вакарчук, Іван Малкович, Ярослав Грицак, Віталій Сич, Борис Ґудзяк та багато інших знаних імен. Вже у цьому році така Академія постане і у Чигирині, – відзначила голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна.

Паралельно у межах проекту у першій козацькій столиці планують відкрити Національний молодіжний центр, де проходитимуть підготовку виховники та скаут-майстри Національної Скаутської Організації України «Пласт», а також експериментальну школу, де учні навчатимуться за новими методиками.

– Проект зібрав безліч схвальних відгуків, адже наша ідея – це відповідь на потребу українців давати своїм дітям якісну освіту, котра відповідає вимогам часу. І завдяки (не)конференції інформація про цю ініціативу пошириться всією країною, – зазначила Наталія Нетовкіна.

Фото “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *