На Черкащині з’явиться “пілотна” опорна школа

Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія “Майкрософт Україна” погодились надати допомогу в оснащенні “пілотних” опорних шкіл в Україні. Про це osvita.ua повідомила прес-служба Міністерства фінансів.

Зокрема, у відомстві повідомили, що у рамках політики підвищення ефективності державних витрат, а також якості державних послуг, що надаються громадянам, Міністерство фінансів спільно з Міністерством освіти і науки ініціювали створення 24 “пілотних” опорних шкіл, для чого буде укрупнено існуючі школи.

– Це дозволить надавати кращу якість освіти для дітей, що живуть в маленьких містечках і селищах. В рамках цього проекту, в кожній області України буде створено по одній опорній школі, – йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

Планується, що вже 1 вересня 2016 року оновлені і модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів в цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл.

У Міністерстві фінансів висловили подяку за підтримку проекту уряду США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанії “Майкрософт Україна”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних шкіл.

“Мета спільних зусиль – надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим – забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар’єрного зростання”, – зазначили у Міністерстві фінансів.

Фото osvita.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *