На черкаський фешн-показ приїхали дизайнери з Білорусії та Молдови

Черкаські модні покази “MIFIDA – Fashion Day” виходять на новий рівень: цього разу на дійство, окрім українських дизайнерів, приїхали модельєри з Білорусії та Молдови. Покази колекцій сезону осінь-зима 2017/18 відбувалися у Черкаській обласній філармонії 13 вересня, повідомляє in.ck.ua.

– Я вперше презентую свої роботи в Україні. Колекція має назву “Taurus”, в перекладі “Тілець”. Цей мій знак зодіаку, котрий надихнув на створення одягу. Колекція жіноча, молодіжна, унікальна, тому що не кожна дівчина наважиться обрати та носити такий одяг. А якщо обере – без уваги оточуючих точно не залишиться, – розповідає дизайнерка з Білорусії Яніна Сєргєєва.

Гостя з Молдови в Україну приїздить не вперше, вона вже демонструвала свої колекції у інших містах. Нещодавно в Одесі дизайнерка отримала звання “Вest fashion designers”. У Черкаси модельєр привезла колекцію “Modern Folk”.

blank

– Моя колекція  отримала таку назву завдяки молдавській традиційній архітектурі. Будинки, ворота з цікавим декором – все це надихало мене. Одяг із “Modern Folk” має прямі форми, декорується дерев’яними деталями, які створюють досить цікаві орнаменти. Такий одяг підійде сильним жінкам, – говорить дизайнерка з Молдови Міхаела Дворнік.

blank

blank

Крім розширення географії дизайнерів, “Mifida” дивувала новою конструкцією подіуму. Його довжина вперше сягала 60 метрів.

– Наша черкаська команда співпрацює з іншими містами. Цього разу ми створили конкурсну основу, це своєрідне доповнення до основної частини “Mifida – Fashion Day”. Всі модельєри, які беруть участь у нашому показі, можуть пройти далі – організатори з інших міст оберуть дизайнера, який  найбільше їм сподобається, і запросять на свій показ. Це можливість презентувати свій одяг більшій аудиторії, – зауважує організатор Ольга Баштовенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *