На Чигиринщині для спортивної школи придбали новий інвентар (ФОТО)

Днями в приміщені Чигиринської дитячо-юнацької спортивної школи голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова районної ради Валентина Алєксєєвець вручили тренерам спортивний інвентар, який було придбано за рахунок обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Чигиринської РДА.

В районі чимало уваги приділяється активізації занять фізичною культурою та спортом серед мешканців міста та сільської місцевості, особливо дітей і молоді, залучення їх до ведення здорового способу життя й систематичних занять різноманітними видами спорту. Спортивні секції, на жаль, підтримуються в більшій мірі лише за рахунок коштів батьків та спонсорської допомоги. Районна влада зверталася до Черкаської обласної ради з проханням виділити кошти на оснащення матеріально-технічної бази спортивної школи. Наприкінці 2015 року було виділено з обласного бюджету 120 тис.грн.

Сприяння розвитку спорту на ЧигиринщиніЗавдяки цьому спортивна школа придбала такий інвентар: футбольні, баскетбольні, волейбольні м′ячі, тенісні ракетки, футбольні, баскетбольні, тенісні та волейбольна сітки, десять комплектів баскетбольної та десять комплектів боксерської форми (з номерами та натписом «ДЮСШ Чигирин »), комплекти манішок для ігрових видів спорту, боксерські лапи, шоломи та перчатки, комплекти фішок, комплект суддівських та кутових прапорців, скакалки, драбина для розвитку координаційних якостей, бар′єри для розвитку витривалості, цифрове табло, комплекти шахів та годинники для них.

Деякий спортивний інвентар було передано школам де працюють спортивні секції від ДЮСШ, а саме: Боровицький НВК було передано 10 тенісних ракеток, 2 тенісні сітки, один комплект баскетбольних сіток та цифрове табло. Трушівському НВК було передано 10 волейбольних м ячів та комплект баскетбольних сіток. Галаганівському НВК було передано 10 баскетбольних м′ячів комплект боскетбольних сіток та 10 комплектів боскетбольної форми.

Сприяння розвитку спорту на ЧигиринщиніПід час вручення спортивного спорядження Володимир Андрійович наголосив на важливості розвитку спорту на Чигиринщині, пропаганди здорового способу життя та побажав нових успіхів молодим спортсменам.

– Для когось спорт – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага, а для когось – просто невід’ємна складова життя. Але хай там як, спортсмен живе у кожному з нас. Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Будемо сподіватись, що допомога з боку влади сприятиме до ще завзятіших занять спортом, а це в свою чергу принесе нашому краю знову-таки більшу кількість перемог та спортивних здобутків,- зауважив очільник району.

Фото з сайту Чигиринської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *