На Чорнобаївщині придбали мікроавтобус для задоволення потреб жителів територіальної громади

Завдяки співпраці Чорнобаївської селищної ради із районною державною адміністрацією та районною радою було придбано сучасний та комфортний мікроавтобус «Mersedes Sprinter» 2012-го року випуску. Кошти на його придбання було виділено із селищного (555 000 грн.) та районного (400 000 грн) бюджетів, повідомляє Чорнбаївська селищна рада.

   «Підготовка до цієї  закупівлі проводилася досить тривалий час,  – розповіла селищний голова Алла Мірошниченко. – Вимоги до такої покупки дуже високі та потребують виважених рішень. Спільно із головою Чорнобаївської райдержадміністрації Сергієм Джоболдою та відповідними спеціалістами враховувалося безліч факторів, які могли б виникати в процесі даної закупівлі. Відтепер, в Чорнобаївській громаді є зручний та сучасний транспорт на 17-ть посадочних місць, який задовольнить потреби її жителів. Оскільки, досить часто виникали проблеми з їх підвезенням на різноманітні заходи. Я вдячна депутатам Чорнобаївської селищної та районної ради за співпрацю! Адже тільки спільно можливо вирішувати нагальні потреби громади, які потребують якнайшвидшого вирішення».

Транспортний засіб придбано для КП «ВУЖКГ» та буде використовуватися для задоволення потреб жителів територіальної громади: підвезення савківчан, спортивних команд на змагання та представників талановитої молоді для участі в різноманітних конкурсах та фестивалях.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *