На Чорнобаївщині відкрили басейн (ФОТО)

Для жителів Чорнобаївського району з’явилась чудова нагода подбати про своє здоров’я та розвивати всю групу м’язів у спортивному плавальному басейні. Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

На Водохреща розпочав роботу плавальний басейн в Чорнобаївському районному спортивному комплексі. Він отоплюється за допомогою автономної котельні, яка працює з використанням енергоефективних джерел палива, що зможе забезпечити роботу басейну навіть влітку.

Плавальний басейн відповідає стандартним нормам та розмірам, має просторі роздягальні, душові з необхідним обладнанням. У залі працює інструктор з плавання, стан здоров’я контролює медичний працівник.

Усі начальні заклади Чорнобаївського району мають право на безкоштовне відвідування басейну організованими групами дітей згідно з графіком з 12:00 по 17:00 годину.

– Одним з головних пріоритетів нашої роботи –  це здоров’я населення, пропаганда здорового способу життя, зацікавленість дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом. Адже в здоровому тілі – здоровий дух. Незважаючи на всі складності сьогодення ми не залишаємо осторонь розвиток фізичної культури і спорту, – зазначив голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда. – Стратегією розвитку району ми планували відійти від газової залежності та втілити в життя опалення спортивного комплексу з використанням енергоефективних джерел палива і ми цього досягли. Відтепер робота басейну не залежатиме від опалювального сезону. Крім того, планується заміна вікон на енергоефективні, роботу в цьому напрямку розпочато, уже замінено вікна в роздягальнях.

Фото “Нова Доба”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *