На Чигиринщині підприємець створив нові робочі місця

Днями за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей у роботодавця. Приймав гостей один з приватних підприємців Чигиринського району – Сергій Червоноокий, інформує Діловий регіон.

Мета проведення заходу – презентація нещодавно створеного підприємства  на території району, можливості спільного діалогу між роботодавцем та шукачами роботи.

Сергій Червоноокий презентував підприємство, як одне з процвітаючих на ринку праці, розповів про його започаткування в Чигиринському районі, діяльність, перспективи розвитку, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

Також присутнім запропоновано участь в тимчасових роботах на даному підприємстві, що сприяє отриманню безробітними додаткового заробітку, підвищити кваліфікацію шляхом стажування у роботодавця і можливості  працювати на цьому підприємстві. Роботодавець з моменту започаткування створив десять робочих місць та має на меті продовжувати роботу у відповідному напрямку.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі побачити сучасні методи моделювання, розкроювання та методи пошиття косметичок.

Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з умовами праці, отримати відповіді на питання, що їх цікавили а підприємству за  час створення зарекомендувати себе як одне з успішних підприємств на ринку праці Чигиринщини.

Картинка 0372.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *