На Чигиринщині розпочала роботу школа гончарства

На Чигиринщині у селі Мельники розпочала роботу школа гончарства. Організували її Світлана та Юрій Романча аби відродити ремесло. Займається з учнями гончар Сергій Радько. З його слів, щоб створити вироби із глини приїздять люди з усієї України.

Киянка Галина Хорощак готує глину для майбутнього виробу. До Мельників жінка приїхала з подругою аби навчитися техніці гончарування.

«Навчитися працювати на колі, навчитися витягати тонкі форми, поки що мені цього не вдалося, але це треба практикувати. Класно, що тут є глина, коло. Ніхто тебе не відволікає і є люди, яким можна поставити правильні питання».

Окрім черкащан до школи приїздять учні з Харкова, Києва, Львова та Дніпра. Майстерності їх навчає гончар Сергій Радько, інформує ck.suspilne.media.

«Холодноярська школа гончарства збирає якраз таких ентузіастів, любителів гончарства і людей різних професій, різного віку з’їжджаються сюди, щоби в цьому куточку чарівному набратися наснаги і попрацювати на гончарному крузі. Працюємо ми принципово з місцевих матеріалів. Копаємо самі глину і випалюємо тут на дровах».

Організували школу гончарства Світлана та Юрій Романча, аби відродити гончарне ремесло.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *