На дамбі через Дніпро закінчено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття

На дамбі через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 12+300 – км 23+062 на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація», яка виконує її поточний середній ремонт, закінчено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

За повідомленням САД в Черкаській області.

На черкаській дамбі нині тривають роботи із влаштування 1,5 кілометрів верхнього шару асфальтобетонного покриття до мосту. Про це сьогодні, 23 жовтня, під час координаційної наради Черкаської облдержадміністрації повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

– Цього тижня мають розпочатися роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття на ділянці дамби від межі Черкас до мосту. До кінця листопада будуть виконані роботи із поточного середнього ремонту на обох ділянках дамби. Що стосується безпосередньо мосту, то, за попередньою домовленістю із підрядником, ремонт проїжджої частини мосту мають закінчити до 15 листопада, але можливі затримки у зв’язку із погодними умовами, – повідомив Владислав Демиденко.

Підрядною організацією повністю закінчено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на понад 100 тис. кв. м автодороги. Наразі тривають роботи із влаштування верхнього шару ЩМА-20.

Завершено демонтаж старого бар’єрного огородження зі сторони залізничного полотна, продовжуються роботи із демонтажу тросового огородження. Натомість встановлено понад 10 км нового металевого оцинкованого бар’єрного огородження типу «Євроформат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *