На День міста черкащани зможуть спробувати себе в різних видах спорту

У рамках святкування 730-ої річниці з дня заснування міста Черкасизаплановано чимало спортивних заходів.

Про це інформує “Про все”.

17 вересня у Долині троянд о 13.00 стартує проект «Черкаси спортивні». У ньому представлено більш ніж 30 видів спорту, працюватиме близько 25 спортивних майданчиків. Запланована презентація спортивних шкіл міста, майстер класи, показові виступи з художньої гімнастики, військово-спортивного багатоборства, боксу, кікбоксінгу, тхеквондо, спортивної гімнастики, естетичної гімнастики, греко-римської боротьби, майстер-класи від провідних спортсменів ФК «Черкаський Дніпро». Бажаючі можуть спробувати свою силу у різних видах спорту, відвідати інтерактивну зону на воді, отримати навики з улюблених видів спорту.

Ця презентація спортивних можливостей нашого міста буде цікава усім любителям спорту, а також допоможе маленьким жителям міста знайти заняття собі до смаку та долучитися до здорового способу життя. Адже відомо, що Черкаси – це місто сильних, спритних, успішних людей, які дбають про здоров’я та прославляють нашу країну на світовій спортивній арені!

Футбольний матч на честь Дня міста

З нагоди святкування 730-ї річниці від дня заснування м.Черкаси, 17 вересня 2016 року о 17-00 на території КП «Центральний стадіон» відбудеться товариський футбольний матч між командами Черкаського міського виконавчого комітету та ветеранами черкаського футболу. Вхід вільний.

Фото www.panoramio.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *