На День міста черкасців запрошують поринути у світ легенд Черкас

Наступної суботи, 16 вересня, з 10:00 до 16:00 черкащан запрошують на святкування Дня міста “Легенди міста на Че” на площі Богдана Хмельницького.

Як і у День Незалежності, святкування буде незвичним, нетрадиційним, але товариським, активним і повністю присвяченим рідному місту. Про це повідомляє прес-служба громадської ініціативи “Місто на “Че”.

3 10:00 на площі кожен охочий, за умови попередньої реєстрації команди у складі 2-3 осіб, зможе взяти участь у велоквесті. Форма для реєстрації тут.

Учасники велоквесту на своїх двоколісних будуть розгадувати завдання, згадувати історію та легенди Черкас, сушити голову над головоломками та ганяти мало не по всьому місту.

Тим же, хто віддає перевагу твердій земній поверхні та власним ногам, організатори пропонують взяти участь в іншому квесті, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не буде потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто на площі, випробувати свої знання про Черкаси на міцність.

Протягом заходу на площі лунатиме чарівна музика гітари та саксофону – для містян гратимуть Олексій Хуторний та Володимир Шуліка. А поціновувачі літератури зможуть насолодитися ще й друкованим словом – “Книжковий маестро” забезпечить усіх охочих книжковими новинками з Львівського форуму видавців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *