На День міста над Черкасами відбудуться польоти повітряних куль

Родинний науково-розважальний фестиваль «Мрія-Фест» відбудеться до Дня міста в Черкасах. Захід, який проходить за підтримки Черкаської міської ради, обіцяє зібрати незвичні активності та розваги, що об’єднають усю родину, дозволять проекспериментувати й дізнатися багато нового про науку і світ.

Торік «Мрія» тішила своїх гостей незвичним авіашоу в місцевому аеропорту, нині ж фестиваль «перетворить» наше місто на злітний майданчик для повітряних куль – аеростатів.

Польоти на повітряних кулях відбуватимуться за партнерства з Міжнародним повітроплавним фестивалем «Монгольф’єрія» і стартуватимуть із трьох локацій міста: 13 вересня – Соборна площа, 14-15 вересня – Долина троянд і Центральний стадіон. Кулі здійматимуться в небо вранці та ввечері за сприятливих погодних умов (більше інформації тут – http://bit.ly/Mriya2019).

– Звісно ж «Мрія-Фест» – це про польоти. Ті, що ми бачимо у снах та мріях, і ті, що захоплюють нас віражами у небі. Наш фестиваль – це можливість не просто здійснити мрію, а й надбати нову, доторкнутися до раніше небаченого, – розповідає засновниця та організаторка фестивалю «Мрія-Фест» Ірина Хорошаєва. – Окрім розваг, фест познайомить гостей із «мандрівною наукою» від науковців Харківського університету ім. В. Н. Каразіна, а також захід запропонує безліч майстер-класів із хенд-мейду, ліпки, малювання, створення коміксу та анімації, облаштуємо локації різного спортивного спрямування. До всього, два дні поспіль матимемо музичну сцену, серед виконавців якої будуть Navka, Freel, Xac, Ivan Navi.

Хедлайнером концерту стане відомий український гурт «Антитіла».

– Ми завжди готові підтримувати подібні ініціативи, аби дозвілля наших жителів було цікавим та змістовним, – коментує міський голова Анатолій Бондаренко. – Під час «Мрія-Фесту» в Долині троянд організують різноманітні зони релакс-відпочинку, як приклад, містечко гамаків, та зони екстремального відпочинку – мотоджимхана, бампербол, безпечні стрільби, слеклайн та інші, фотозони із застосуванням фотоілюзій та фудкорти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *