На День міста провели флешмоб «Free Hugs»

У середмісті Черкас волонтери програми «Свідома освіта» у суботу, 17 вересня, провели акцію міжнародного руху «Free Hugs». До такого незвичного для нашого міста флешмобу черкасці поставилися позитивно. Перехожі з радістю погоджувалися обіймати учнів та розпитували про значення такої акції.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Яка суть флешмобу «Free Hugs» знають не всі у Черкасах. Одна справа – простий переклад українською, а зовсім інша – це значення для суспільства такої акції. Суть флешмобу, у першу чергу, розвеселити перехожих та у приємний спосіб примусити їх посміхнутися, ділиться емоціями директор школи «Свідома освіта» Елла Шпаненко. — Ми всі розуміємо, що у кожної людини власні проблеми і часто на вулиці можна зустріти похмурих або сумних людей, тому наші учні програми «Свідома освіта» охоче зупиняли людей, пояснювали, чому вони хочуть їх обійняти і приязно дарували свої обійми. Жодна! Жодна людина, наголошую, після обіймів не йшла із сумним обличчям.

_dsc0552

Учні програми «Свідома освіта» стартували від офісу Міжнародного освітнього агентства ICEA до Соборної площі. У дорозі волонтерів сигналами зустріла автівка з європейськими номерами. Директор школи Елла Шпаненко розповідає, що у Європі флешмоб «Free Hugs» не є дивиною. У країнах ЄС уже давно подібні акції проводяться, тому європейці очевидно були раді побачити такий флешмоб і в Черкасах.

Діти, які навчаються за програмою «Свідома освіта», спершу соромилися підходити до людей, але потім розібрали смак в обіймах з перехожими. Так вони дарували радість черкащанам і надихали їх приязно посміхатись.

– Я охоче долучилася до флешмобу «Free Hugs». Мені подобається обійматися і дарували людям радість. Крім того, я дуже енергійна, часто обіймаюсь із рідними, близькими. А з однокласниками у нас взагалі звичай обійматися при зустрічі, – каже учениця програми «Свідома освіта» Анастасія, учениця 17 школи.

Волонтери програми «Свідома освіта» хочуть започаткувати рух «Free Hugs» у Черкасах як традиційний захід. Учні передбачають проводити такі флешмоби кілька разів на рік.

– Я впевнена, що після таких заходів Черкаси наповняться радістю та щастям, адже наші діти так стараються віддавати свою любов людям і примушувати їх усміхатися, — переконанадиректор школи «Свідома освіта» Елла Шпаненко.

_dsc0309

Додамо, що флешмоб «Free Hugs» у нашому місті пройшов за підтримки Черкаської міської ради.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *