На дорогах Черкащини ліквідували ямковість на понад 11 тисяч кв м покриття

В області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» виконано ямковий ремонт на понад 11 тисяч кв м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано майже 9 тис. кв м ямковості, а на дорогах місцевого значення – 2,4 тис. кв м ямковості.

Інформує Черкаська ОДА.

Окрім того, минулого тижня було влаштовано 3,3 тис. кв м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах державного та місцевого значення.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад.

Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, з березня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на майже 63 тис. кв м покриття доріг державного та місцевого значення.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *