На дороги Черкащини витратять 700 мільйонів

Черкащина серед перших областей подала до Укравтодору проекти реконструкції доріг. Ці роботи тут розпочали завчасно – ще торік. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, пише ДЗВІН.

Ямковий ремонт доріг по області стартував від початку тижня. Як тільки дозволили погодні умови.

– Зрозуміло, що такий ремонт не є повноцінним, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Це для того, щоб автошляхи були проїзними. Ще минулого року ми розпочали зі Службою автомобільних доріг проектні роботи по низці об’єктів. Це дало змогу вже оголосити тендери – загалом на 700 млн грн. Ідеться про ремонт мосту через Дніпро, дамби та інші дорожні об’єкти. Частково це будуть кредитні кошти, тому наше завдання – забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів. По дорожній темі ми плідно співпрацюємо з нашим нардепом Сергієм Рудиком, який, серед інших, активно лобіює ці питання на центральному рівні.

Окрім того, на дорогах загального користування по області облаштовуватимуть майданчики для роботи пересувних пунктів габаритно-вагового контролю.

– Загалом ми визначили 11 таких майданчиків, аби проконтролювати всі напрями й не давати переповненим вантажівкам розбивати дороги, – пояснює голова Черкаської ОДА. – Також плануємо придбання вагових комплексів, якщо це не буде централізовано. Бо взяти дорогу від так званого смілянського кільця до міста, яку ми торік поремонтували. Там уже є колійність, бо ніхто не контролює рух вантажівок.

Фото http://dzvin.news/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *