На Драбівщині поліцейські розповіли школярам про види правопорушень

З метою недопущення вчинення правопорушень неповнолітніми правоохоронці Драбівського відділення поліції відвідали учнів Михайлівської загальноосвітньої школи I-II ступенів з профілактичними бесідами, пише Національна поліція України.

Розповіли їм про види кримінальних правопорушень, які вчиняють неповнолітні та види відповідальності за їх вчинення.

Інспектори сектору превенції Драбівського відділення поліції завітали у літній табір до учнів Михайлівської загальноосвітню школу I-II ступенів для проведення профілактичних бесід під час літніх канікул. Їм у формі бесіди розповили, якою є правова відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Обговорили питання щодо недопущення вчинення жорстокості й насильства серед неповнолітніх, що кожна дитина – особистість. Усі люди різні та мають право бути собою. Тож нагадали норми і правилами поведінки у громадських місцях, культурних центрах, навчальних закладах, про поведінку на дорогах та про правила дорожнього руху. Під час бесіди з учнями були порушені теми про заборону вживання алкоголю, тютюнових виробів, наркотичних засобів, адже наркотична залежність – це хвороба, яка важко піддається лікуванню та є однією з головних проблем серед молоді.

Неабиякий інтерес у дітей викликали виставлені правоохоронцями на огляд зброя та спецзасоби, які працівники поліції Драбівського відділення використовують під час несення служби. Юна аудиторія із захопленням слухала про технічні характеристики зброї, а бажаючі мали змогу навіть сфотографуватися з нею.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *