На фінансування ремонту доріг місцевого значення на Черкащині уже виділено понад 170 млн гривень

На фінансування ремонту доріг місцевого значення на Черкащині уже виділено 171 мільйон гривень із запланованих в 391 мільйона, пише Інфоміст.

Станом на сьогодні укладено 27 договорів на ремонт на суму більш ніж 70 мільйонів гривень. Про це під час засідання колегії повідомив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв. За його словами, оголошено тендери на ремонти всіх запланованих об’єктів.

Загалом – 115 процедур на 370 мільйонів. Уже проведено 33 процедури на суму у 81 мільйон, укладено 27 договорів на 70 мільйонів. Посадовець наголосив, що зволікання щодо передачі проектно-кошторисної документації або ж неточності у ПКД затягують проведення тендерних процедур. За його словами, в числі останніх ПКД подали Чорнобаївський, Звенигородський, Тальнівський, Монастирищенський райони. Інформацією щодо зволікання обурився голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Шановні голови районів, які надали ПКД останніми, можете своїй громаді дати інформацію, чому не ремонтуються дороги. У нас на рахунках зараз близько 170 млн грн, які можуть бути спрямовані на роботи. Крім того, Золотоноша, Сміла, Умань, Городищенський, Корсунський, Черкаський,Чигиринський – жодної копійки коштів не виділено на співфінансування ремонтів.

Раніше повідомляли, що з державного бюджету передбачено виділення субвенції на ремонт доріг місцевого значення в сумі 391 мільйон гривень. На поточний середній ремонт спрямовано 204 мільйони гривень, поточний дрібний ремонт – 110 мільйонів, ремонт доріг комунальної власності – 76 мільйонів.

Фото Нова Доба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *