На Городищенщені влаштували родинне свято

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Городищенський районний центр соціальних служб для сім’ї та молоді разом із небайдужим спонсором села, директором Валявської філії ТОВ НВФ «Урожай» Валентином Миколайовичем Галушком влаштували для діток Валяви благодійне свято «Завжди поруч», щоб дітвора відчула турботу та піклування.

Про це повідомляє “Городище info”.

Захід відбувся за участю представників Валявської сільської ради, педагогічних працівників Валявської ЗОШ, медичного працівника Валявської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Свято відвідали всі разом дружньою родиною: батьки, діти, дорослі. Були присутні опікунські родини, діти, які навчаються в інтернатних закладах, діти, батьки яких є учасниками АТО, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Усі ці сім’ї співпрацюють із Городищенським районним центром соціальної служби сім’ї дітей та молоді. Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, дбає держава, надаючи їм допомогу на утримання дітей. Ми, дорослі, теж не байдужі до долі підростаючого покоління, і хочемо, щоб і батьки розуміли важливість покладених на них обов’язків у вихованні, навчанні, організації дозвілля дітей, щоб діти відчули піклування з боку дорослих, адже вони – надія, опора, наше завтрашнє майбутнє.

Для родин у приміщенні Валявської ЗОШ були накриті столи достатку з солодощами, домашньою випічкою, солодкими напоями, фруктами та морозивом. Спеціалісти центру підготували цікаву конкурсну програму з іграми «Баскетбол» та «Вгадай тварину». Солістка центру культури і мистецтв с. Валяви Альона Бердник подарувала присутнім пісні «Нехай квітує Україна» та «Малесенькі долоньки», у виконанні вокального ансамблю «Мозаїка» дитячої школи мистецтв прозвучали пісні «Земля моя» та «Коли сумно на серці». Гурт «Віват» порадував всіх піснею «Діти України», чудовий танець продемонстрував ансамбль «Віва» Городищенської школи мистецтв. Хлопчики та дівчатка, які прийшли на свято, мали можливість продемонструвати свої здібності у танці, вокалі, музиці та декламуванні віршів.

Свято видалося на славу, родини були задоволені та безмежно вдячні організаторам дійства, адже про них дбають, їх підтримують.

Закликаємо всіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднати зусилля заради майбутнього, й тоді, маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Фото shpargalochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *