На Городищині готуються до жнив

Жнива увінчують напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників сільськогосподарської галузі виходити із складних, почасти непередбачуваних ситуацій. Наперекір усім прогнозам скептиків в полі зріє великий богатирський урожай ранніх зернових.

Про це інформує “Городище info”.

Усього до збирання підлягає 25,5 тис. га зернових культур. Загалом ярий клин району сягає 35 тис. га, що становить 77% в загальній площі посівів, із яких більша частина – зернові культури. Відрадно, що за останнє десятиріччя валовий збір зерна подвоївся. У 2006 році він складав 76 тис. тонн., а в нинішньому 2016 очікується отримати всіма категоріями господарств близько 160 тис. тонн. зерна. Збільшенню валового виробництва сприяли правильний підбір районованих та перспективних сортів, застосування передових технологій вирощування, ефективне внесення добрив, а саме головне – бажання та багатовікова майстерність трудівників полів.

На сьогодні аграрії Городищини майже повністю підготувались до проведення жнивної компанії.

Для забезпечення своєчасного проведення комплексу робіт по збиранню ранніх зернових, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення та надання допомоги сільськогосподарським підприємствам на час жнив в районі створено штаб, закріплено відповідальних спеціалістів за кожним сільгосппідприємством.

Є впевненість, що підприємства вчасно проведуть жнива, що дасть змогу забезпечити продовольчу безпеку району на 2016-2017 маркетинговий рік.

Фото www.kompasinfo.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *