На Городищині та Монастирищині рятувальники провели роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки у разі знаходження вибухових предметів

Мало чи не щодня рятувальники Черкащини приймають заявки на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів війни. Зазвичай, різного роду небезпечні знахідки – снаряди, міни, гранати знаходять громадяни під час проведення земляних робіт, прогулянки в лісових масивах, повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області.

Тож, аби навчити громадян правильно та безпечно діяти у разі знаходження вибухових предметів, співробітники Управління ДСНС у Черкаській області активно проводять роз’яснювальну роботу.

21 вересня такі заходи відбулися у Городищенському та Монастирищенському районах.

Спілкуючись із місцевим населенням, співробітники ДСНС наголосили, що знешкодженням вибухонебезпечних предметів займаються спеціально підготовлені фахівці – сапери. Також рятувальники розповіли місцевим жителям, як діяти коли натрапили на підозрілий чи вибухонебезпечний предмет. Зокрема, фахівці Служби порятунку нагадали, що не слід чіпати, кидати та нагрівати небезпечну знахідку. Натомість, необхідно обгородити місце знахідки та негайно повідомити до оперативних служб за номерами «101» та «102».

Аби громадяни запам’ятали та завжди мали при собі правила безпечної поведінки у разі виявлення ВНП, рятувальники  розповсюдили інформаційні листівки на тему «Правила безпеки у разі виявлення предметів схожих на ВНП».

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *