На Кам’янщині проводять професійне навчання безробітних за професією машиніст котельні

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, служба зайнятості використовує заходи активної підтримки безробітних, зокрема, шляхом організації професійного навчання з метою здобуття особою відповідної кваліфікації або перекваліфікації відповідно до вимог сучасності, повідомляє Черкаський ОЦЗ.

На цей час багато підприємств будують свої невеликі котельні, де застосовують альтернативні види палива, оскільки темою сьогодення є питання ефективного використання енергоносіїв. У таких умовах актуальною стає професія оператора котельні.

Тож зважаючи на доцільність цієї професії та необхідність підготовки до нового опалювального сезону, Кам’янською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості з липня поточного року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Мінагрополітики України організовано професійне навчання 9 безробітних саме за професією машиніст (кочегар) котельні. Під час навчання слухачі знайомляться із структурою та обладнанням котельні, правилами експлуатації котельних установок та охороною праці в установі.

«По закінченню навчання безробітні отримують свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації та допуски до виконання робіт з підвищеною небезпекою  для кваліфікованого обслуговування котелень. У кінцевому підсумку – кожен буде працевлаштований на підприємствах району», – наголошує директор Кам’янської районної філії ОЦЗ Тетяна Бурдєєва.

Фото rabota-v-polshe.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *