На Кам’янщині та Смілянщині рятувальники провели рейди, щоб нагадали відпочиваючим про правила поведінки на воді

З продовженням спекотної сонячної погоди все більше громадян для свого відпочинку обирають узбережжя річок, ставків, водосховищ, пише Управління ДСНС України в Черкаській області.

Недотримання заходів безпеки є основною причиною нещасних випадків на воді. Сильно ризикують своїм життям і здоров’ям громадяни, які відпочивають, а тим паче купаються, в непристосованих для цього місцях.

13 серпня, рятувальники Кам’янського та Смілянського районних секторів Управління ДСНС України у Черкаській області вирушили в рейди, щоб нагадали відпочиваючим про правила поведінки на воді.

Спілкуючись з громадянами, фахівці ДСНС розповіли про необхідність дотримання правил безпечного відпочинку на воді, наголосивши, що купатися рекомендується лише в спеціально обладнаних для цього пляжах. Місця для купання потрібно обирати там, де чиста вода, рівне піщане дно, невелика глибина (до 2 метрів) й немає сильної течії і вирів.

Також рятувальники надали рекомендації громадянам щодо порятунку людей на воді та надання першої домедичної допомоги потопаючому.

Фахівці Служби порятунку роздали відпочивальникам листівки та пам’ятки, в яких детально розписані основні правила безпеки під час відпочинку біля водойм та вказані номери телефонів екстрених служб.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *