На Кам’янщині встановили нові енергоощадні котли

У Кам’янці беруться встановлювати нові автономні енергозберігаючі котли та модернізувати котельні. Усе для того, аби забезпечити жителям міста енергетичну незалежність. Реалізувати амбітні плани кам’янчани в змозі завдяки коштам ДФРР та фінансуванню з місцевого бюджету, зауважив заступник очільника області Ярослав Березань під час відвідин міста з нагоди відкриття оновленої шкільної котельні.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

IMG_1014IMG_1023Комфортний температурний режим для понад 800 учнів та педагогічного колективу Кам’янської загальноосвітньої школи № 1 відтепер підтримуватимуть два сучасних твердопаливних котли. Їх встановили завдяки реалізації проекту Державного фонду регіонального розвитку. Його вартість сягає більше мільйона гривень. Долучилася до співфінансування й місцева влада.

Перший заступник голови Кам’янської РДА Богдан Солошенко розповів, що завдяки новим котлам в опалювальний сезон вдасться заощаджувати близько 500 тис. грн та майже 95 тис. кубометрів природного газу. За його словами, в Кам’янці й надалі працюватимуть над тим, аби зменшити споживання газу в закладах соціальної сфери та у домоволодіннях. Тут найближчим часом планують перевести на альтернативні види палива всі заклади освіти.

???????????????????????????????На усебічну підтримку в реалізації енергоефективних ініціатив кам’янчани можуть розраховувати з боку обласної влади, зауважив заступник голови ОДА Ярослав Березань.

– Кам’янщина може стати показовим районом для всієї області у сфері енергонезалежності, – наголосив Ярослав Березань. – За планами місцевої влади, у майбутньому твердопаливне опалення в школах Кам’янки стане основним, а газове – другорядним. Й активна робота керівництва РДА та районної ради у цьому напрямку дуже важлива. Вже бачимо й перші результати такої співпраці.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Не тільки школи, а й лікарні району матимуть автономне опалення. Разом з відкриттям шкільної теплогенераторної, у Кам’янці презентували роботу нових твердопаливних котлів у центральній районній лікарні. Отримати необхідні кошти для встановлення нового обладнання вдалося завдяки співпраці ОДА з місцевою владою, а також допомозі народного депутата України Сергія Рудика.

???????????????????????????????” У Кам’янці до вирішення питання газової незалежності підходять комплексно, – наголосив заступник очільника області. – Торік тут коштом Державного фонду регіонального розвитку модернізували одну з трьох котелень: встановили один твердопаливний та два сучасні газові котли. Загалом котельня обслуговує 60 % населення міста. Деревину постачає для неї місцеве лісництво. Надалі у планах модернізація й двох інших котелень”.

??????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *